Revans az úgynevezett dupla vagy semmi kísérlet a játékban. Mikor az ellenfél játékosa érvényes találatot dob, az adott csapatnak lehetősége van revanst kérni. Ilyenkor az a játékos dobhat, aki ellen a „találatot elkövették” (ha az egyes játékos dobta be, akkor a másik csapat egyes játékosa, ha a kettes játékos, akkor a másik csapat kettes játékosa). Amennyiben betalál, akkor az első találatot jegyző (aki ellen a revansot elkövették) játékosnak két poharat kell levennie a saját poharai közül, melyből egyik pohár a sikeres találat, a másik szabadon választható, a revansoló félnek pedig nem kell levennie poharat. Ha nem talál be, akkor az revansoló játékosnak kell levennie két poharat az eredetileg szükséges egy helyett, melyből egyik pohár az ellenfél sikeres találata, a másik szabadon választható.
A revanst, dobás előtt szóban előre kell jelezni az ellenfél részére. Amennyiben ez elmulasztásra kerül, utólagosan nincs lehetőség bemondásra és a játék folytatódik tovább. Abban az esetben, ha azt a poharat levette a csapatból bárki, amelybe a találat érkezett, azzal azt jelzik, hogy nem kérnek revansot. Ha a poharat félreteszik és egyértelműen kiveszik játékból, már nem kérhető revans, a pohár nem helyezhető vissza a játékba.
A revansra alapesetben nem lehet revansot dobni, kivétel egy esetben, amikor döntetlen szituáció alakul ki a mérkőzés végén. (lásd: 4.5.1 / 4.5.2)
A revans körön kívüli dobás, egy játékos találatára kért védekező dobás. A revans után az eredeti találatot elért játékostól számítva folytatódik a mérkőzés. Sikeres revans esetén az eredeti dobás nem számít találatnak, mert nem történt pohárlevétel az ellenfélnél, így nem számít “duplázásnak” ha mindkét játékos betalál, de az egyikre visszarevansolnak.